Projektový specialista / manažer

Kariéra spol. s r.o.

Hranipex Czech Republic k.s., Komorovice, Humpolec, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S tím, jak jdeme s dobou a reagujeme na nové trendy, potřebujeme v tuto chvíli nového kolegu či kolegyni na pozici

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA / MANAŽER

Považujete se za zkušeného projekťáka, který žije onlinem a troufnete si řídit vývoj webu přes externího dodavatele? Pokud ano, pak se můžete stát platným členem našeho týmu.

Bez čeho se určitě neobejdete:

• dobrá orientace ve webových technologiích a službách
• schopnost naplánovat, zadat, provést a zhodnotit kampaň
• zkušenosti s e-commerce
• velmi dobré znalosti analytických nástrojů (GA, GoodData, atd.)
• angličtina na dobré úrovni
• alespoň základní dovednost v grafickém programu

Co bude Vaší pracovní náplní?

• řízení vývoje webových stránek z technického hlediska
• správa požadavků a komunikace se stávajícím provozovatelem současného webu
• projektový management při vývoji nového e-shopu a webu
• komunikace s našimi pobočkami a jejich podpora
• obsahová správa nového webu
• vedení, realizace a vyhodnocování online marketingových kampaní

Váš hlavní úkol bude: Spuštění nového webu (frontend i backend) v 1Q 2018

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout my?

- práci v marketingovém týmu, který ocení dalšího akčního člena
- adekvátní ohodnocení Vašich znalostí a dovedností
- velkou míru samostatnosti, volnost pro Vaše nápady, protože u nás se kreativitě meze nekladou
- stabilitu, jistotu a zázemí úspěšně se rozvíjející české společnosti
- pěkné a moderní prostředí

Kromě výše uvedeného určitě oceníte i příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy, příspěvek na obědy v částce 30 Kč, dovolenou navíc a možnost zdarma využít firemní fitko.

Přesvědčíte se, že je tu fajn parta šikovných lidí, ochotných Vám pomoci při práci na společných projektech.

Zaujala Vás naše nabídka a máte chuť to u nás zkusit? Tak na nic nečekejte, neváhejte a zašlete nám na níže uvedený e-mail svůj životopis, případně zavolejte.

Ilona Koláriková, e-mail: [email protected]
telefon: 565 501 243, mobil: 602 439 047

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost Hranipex je významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. Portfolio našich produktů zahrnuje kromě široké kolekce hran také tavná, disperzní, montážní a konstrukční lepidla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2980811  Dátum zverejnenia: 20.3.2017