Laboratorní asistent/ka na transfúzní oddělení - imunohematologie

Karlovarská krajská nemocnice a.s. (MPSV)

Místo práce
K Nemocnici 1204, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
20200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotní laboranti (32121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Karlovarská krajská nemocnice a.s., IČ 26365804
Pracoviště:Karlovarská krajská nemocnice a.s. -001, Nemocnice Cheb, K Nemocnici 1204/17, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 20200 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nemocnice Cheb, K Nemocnici 1204/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 07,00 -15,30 hod. Požadujeme: ukončené vzdělání v oboru "laboratorní asistenti" (SZŠ, VOŠ, VŠ), platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání (registrace), trestní bezúhonnost, samostatnost, týmová spolupráce, pracovitost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: náborový příspěvek až 50.000,- Kč, po absolvování praxe možnost přiznání osobního příplatku, profesní růst s intenzivním vzděláváním, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecký benefit v rámci volání od společnosti O2. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10147060779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2802396  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20200 Kč/měsíc