Skladník, řidič vysokozdvižného vozíku, údržbář

KARTONY - OBALY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
270, 544 66 Hajnice, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARTONY - OBALY s.r.o., IČ 27485943
Pracoviště:Hajnice 270, 544 66 Hajnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SKLADNÍK, ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU, ÚDRŽBÁŘ
Požadujeme : PLATNÝ řidičský průkaz na VZV a manuální zručnost, základní znalost matematických výpočtů, organizační schopnosti , pečlivost , spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, ochota a možnost práce přesčas.
Náplň práce : Obsluha vysokozdvižného vozíku / skládání a nakládání objemných nákladů/, organizace skladového hospodářství , drobné opravy a údržba, nakládání těžkého a objemného materiálu do stroje fyzicky náročné - práce vhodná spíše pro muže. Organizace a náplň práce závisí na naplánované výrobě.
V případě perfektního zapracování, samostatnosti a plnění všech výše uvedených podmínek nabízíme zvýšení mzdy na 17000Kč hrubého.
Řidičský průkaz a praxe s řízením vysokozdvižného vozíku
ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE VÝHRADNĚ EMAILEM [email protected] , nebo poštou.
Pokud postoupíte do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat s pozváním k osobnímu pohovoru. Pokud kontaktován/-a nebudete, do výběrového řízení jste bohužel nepostoupil/-a. NA OSOBNÍ NÁVŠTĚVY BEZ PŘEDEŠLÉ DOMLUVY NEBUDE BRÁN ZŘETEL !!!!!

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11246420755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2738072  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc