Brusič

KASPER KOVO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žitná 476, 541 03 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči nástrojů a kovů (72241)

Pracoviště a kontakty

Firma:KASPER KOVO s.r.o., IČ 46508465
Pracoviště:Žitná 476, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:BRUSIČ - vyučení ve strojírenském oboru výhodou - případně vyučen v oboru autolakýrník, zkušenosti s broušením (tmelením) oceli pod práškový (mokrý) nátěr, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe na poptávané pozici podmínkou.
Nabízíme dobré mzdové ohodnocení s progresivní motivační složkou.
Firemní benefity: - příspěvek na stravování zaměstnanců - vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky)
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky a cestovné na mimořádné směny
- měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
- odměny zá nábor dalších zaměstnanců
- odměny za bezplatné dárcovství krve, bezplatné očkování proti chřipce
- kulturní akce v UFFO, pražské O2 areně a dalších sportovních a kulturních akcích sponzorovaných nebo pořádaných firmou
- flexipasy na kulturu a volný čas
- dotované občerstvení z výdejních automatů
- dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
- pracovní volno 1 - 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech
.. a další benefity dle aktuální nabídky …
nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na daný email.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 10487220767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2737082  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 26000 Kč/měsíc