Bezpečnostní technik

KeyTec České Budějovice s.r.o. (MPSV)

Novohradská 1764, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-18
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:KeyTec České Budějovice s.r.o., IČ 60875895, http://www.keytec.cz
Pracoviště:Novohradská č.p. 1764, 370 08 České Budějovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-11-18
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: ÚSV - technického směru výhodou, osvědčení o odb.způsobilosti technik BOZP + PO, praxe na obdobné pozici podmínkou, jedná se o poloviční úvazek v jednosměnném provozu.
Náplň práce: Vyhledávání a identifikace rizik, stanovení základních situací a událostí, které mohou vést k úrazu nebo trvalému poškození zdraví. Kontrola aktuálnosti identifikovatelných rizik, rozbor pracovní úrazovosti, onemocnění, nehod a přijímat opatření, spolupráce při kontrolách a dohlídkách státních a certifikačních orgánů.
Nabízíme: Možnost odborného vzdělávání a další profesní růst, adekvátní mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů, týden dovolené navíc, měsíční bonusy, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové spoření, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected], informace na tel.: 389 002 114

Poslední změna:2015-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9842600768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2332880  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc