Obsluha a prodej - příprava jednoduchých jídel a nápojů v mcdonal´ds

KLEIBLOVÁ s.r.o. (MPSV)

Na Příkopě 3624, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-27
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (5246)

Pracoviště a kontakty

Firma:KLEIBLOVÁ s.r.o., IČ 25886070
Pracoviště:KLEIBLOVÁ s.r.o. - McDonal´ds Frýdek-Místek [909], Na Příkopě 3624, 73801 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-27
Mzdové rozpětí:od 13500 do 15500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A33
třísměnný provoz
Jsme ikonou v restauračním provozu. Konkurence nám je neustále v patách, hrdě však přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Pokud chceš pracovat pro jedničku na trhu, pak jsi zde správně! Na naše zaměstnance jsme pyšní a neustále pracujeme na jejich kariérním růstu.
MNOHO ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ U NÁS ZAČÍNALO STEJNĚ, JAKO BUDETE ZAČÍNAT VY !
Nabízíme denní i noční směny.
PRAXE NENÍ POTŘEBA, VŠE VÁS NAUČÍME.

Nabízíme:
zvýšení mzdy 2x za prvních 6 měsíců práce
variabilní složka pro zaměstnance až 6,-Kč/hod.
příplatek za práci o víkendu - 10%
příplatek za práci v nočních hodinách - 10%
50% sleva na stravování v restauraci
Benefit Card - sleva na jídlo ve všech provozovnách McD v celé ČR
možnost získat lístky do kina
díky směnnému provozu práci již při škole
úvodní zaškolení a další průběžné vzdělávání
mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu

Jaká bude Vaše práce?
příprava produktů a kompletace objednávek
obsluha zákazníků a aktivní podpora nabídky zákazníkům
starost o úklid prostor pro zákazníky
zamě

Zaměstnanecké výhody - benefit karta / slevy ve všech provozovnách McDonald´s, 50% sleva na stravování v práci, pravidelná úprava mzdy, osobní hodnocení

kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně v restauraci každý den 6-24 hod.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11493870762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2740521  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13500 - 15500 Kč/měsíc