Výroba interiérov pre lietadla Airbus - práca v ČR - Plzeň

KM - JOB s.r.o.

Miesto práce
Česko, Plzeň - město
Termín nástupu
07.02.2016
104,- Kč / h + 1.000,- Kč prémie + 175,- Kč/ deň stravné , mzda pri 190 hodinách 20.800,- Kč netto + 1.000,- Kč prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba interiérov pre lietadla Airbus

ubytovanie zdarma v novej ubytovni cca 15 minút peši, možné prémie, zálohy po odpracovanom týždni, 25 dní dovolenky,

Je potrebné zaslať životopis mailom [email protected] alebo poštou na našu adresu. Ponuky si pozrite na našej stránke www.kmjob.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Všetky práce sú pre českého zamestnávateľa ponuky si pozrite na stránke www.kmjob.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť , ochota pracovať, spoľahlivosť, zodpovednosť, fyzická zdatnosť,

Ponúkame práce pre mužov, ženy a páry v Českej republike, Rakúsku, Nemecku. Spoločnosť je zamerená na logistické služby, zváračské práce, zámočnícke práce, práce v strojárstve, automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, vodiči VZV......

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2389273  Dátum zverejnenia: 11.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 104,- Kč / h + 1.000,- Kč prémie + 175,- Kč/ deň stravné , mzda pri 190 hodinách 20.800,- Kč netto + 1.000,- Kč prémie