Uklízeč/ka s cestováním

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. (MPSV)

Místo práce
Perucká 2542, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., IČ 61057606
Pracoviště:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. - 001, Perucká 2542/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 6000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Komwag, která se stará o zakázku pro největšího železničního dopravce, přijme do svých řad

U K L Í Z E Č K U/Č E pro železniční zastávky a nádraží

Co budete dělat:
- Vaše práce bude na různých místech, na která se budete dostávat zadarmo vláčkem
- když přijedete, uklidíte hlavně interiér železniční stanice a jedete dál (čekárna, wc, ...)
- kromě cestování zdarma budete mít k dispozici samozřejmě veškeré vybavení k práci

Co se Vám bude hodit:
- časová flexibilita (práce může být s přesčasy nebo někdy o víkendu - platíme za to)
- praxe s úklidem, spolehlivost, samostatnost a hlavně pečlivost

Co Vás u nás čeká:
- zpočátku dohoda o provedení práce, následně možná pracovní smlouva na neurčito
- po zkušebce stravenky a roční bonusy
- proplácené přesčasy
- vedoucí, na kterého se můžete vždycky obrátit

Nástup podle dohody, klidně co nejdřív :)

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11318990723

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2764132  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6000 - 13000 Kč/měsíc