Zámočník - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
10,22-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame zámočníkov s nástupom ihneď, prípadne dohodou. Miesto výkonu práce Nemecko. Požadujeme znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý (nutnosť dohovoriť sa na stavbe v nemeckom jazyku).

Náplň práce:
- zámočnícke práce podľa pokynov majstra
- ručné rezanie profilov
- spojovanie dielcov skrutkovaním, zváraním
- montovanie oceľového debnenia a zámočníckych výrobkov
- montovanie a demontovanie zariadení

Zámočnícke práce v elektrárňach, chemickom priemysle a iných odvetviach, podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami. Nejedná sa o klasickú turnusovú prácu a domov môžete ísť po dohovore s majstrom na stavbe a Vašim koordinátorom. Ubytovanie v blízkosti stavby Vám nájdeme a zabezpečíme, hradíte si ho sami

- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ochranný pracovný odev a náradie
- koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky alebo česky
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovania v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojársky a stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- prax ako zámočník, inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe)
- samostatnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- výhodou zváračské oprávnenie
- výhodou vlastné auto

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2576380  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,22-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto