Montér (vzduchotechniky, vody a kúrenia) - Nemecko - výhodné platové podmienky (aj dvojčlenné tímy)

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 2.500,- €/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zamestnancov do nášho pracovného tímu na pracovnú pozíciu
montéra(vzduchotechniky, vody a kúrenia) - jednotlivcov alebo dvojčlenné tímy.

Platové podmienky od 2.500,-€/mesiac brutto

Ponúkame okrem iného aj:
- zaujímame stavby v rámci celého Nemecka
- zákazky v renomovaných firmách, kde môžete nabrať veľa pracovných skúseností
- koordinátora počas Vášho pobytu v zahraničí
- prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva

- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- možnosť vyplácania zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- ochranný pracovný odev a náradie
- ubytovanie zabezpečené - zamestnanec si hradí sám
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Montážne práce, inštalatérske práce, montážne práce vzduchotechniky a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou prax s montážou sprinklerov - stabilných hasiacich zariadení, montáž vzduchotechniky
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (aby ste sa vedeli dohovoriť s majstrom na stavbe)
- schopnosť pracovať vo výške
- samostatnosť
- spoľahlivosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3148928  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2.500,- €/mesiac brutto