Zámočník - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame zámočníkov s nástupom ihneď, prípadne dohodou. Miesto výkonu práce Nemecko. Požadujeme znalosť nemeckého jazyka na úrovni pokročilý (nutnosť dohovoriť sa na stavbe v nemeckom jazyku).
Náplň práce:
- zámočnícke práce podľa pokynov majstra
- ručné rezanie profilov
- spojovanie dielcov skrutkovaním, zváraním
- montovanie oceľového debnenia a zámočníckych výrobkov
- demontovanie zariadení

Zámočnícke práce v elektrárňach, chemickom priemysle a iných odvetviach, podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami. Nejedná sa o klasickú turnusovú prácu a domov môžete ísť po dohovore s majstrom na stavbe a Vašim koordinátorom. Ubytovanie v blízkosti stavby Vám nájdeme a zabezpečíme, hradíte si ho sami

- práca na trvalý pracovný pomer, na nemeckú pracovnú zmluvu
- nástupný plat 10,22 Eur/hod. brutto
- k tomu príplatky vo výške 4,35 Eur/hod. netto
- platené nadčasy a sviatky
- dovolenka od 25-30 dní ročne
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami.
- pracovné oblečenie
- možnosť vyplácania zálohy už po prvom týždni
- slovensky a česky hovoriaci koordinátor priamo v Nemecku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- prax ako zámočník
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe)
- samostatnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- výhodou zváračské oprávnenie
- výhodou vlastné auto

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2487145  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto