Skladník/ice

KROK CZ, v.o.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:KROK CZ, v.o.s., IČ 47984601
Pracoviště:KROK CZ, v.o.s. - pracoviště areál firmy Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme skladníka/skladnici do skladu ochranných pracovních oděvů.
Pozice je určená pro osoby zdravotně postižené (invalidní důchodce 1. a 2. stupně).

Náplň práce: přejímání zboží, kontrola dodacích listů, ukládání, kontrola a skladování zboží.
Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, aktivní přístup, samostatnost.
Nabízíme: pracovní poměr ve stabilní společnosti s možností prodloužení, stravenky, notebook.
Pracovní doba: 1 směna 6:30 - 15:00 hod.

Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis do 12. 12. 2016 na mail: [email protected] nebo volejte tel. 581 698 365. Do předmětu zprávy napište Faurecia Písek.

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11693170745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2801840  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 16000 Kč/měsíc