Projektový technolog

KSM Castings CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
Oldřichovská 726, 463 34 Hrádek nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-09
Mzdové podmínky (brutto)
33000 - 37000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři technologové, normovači (21443)

Pracoviště a kontakty

Firma:KSM Castings CZ a.s., IČ 27172490
Pracoviště:Oldřichovská 726, 463 34 Hrádek nad Nisou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-09
Mzdové rozpětí:od 33000 do 37000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- zodpovědnost za přidělený projekt u daného zákazníka (počátek projektu, zahájení výroby a neustálé zlepšování)
- vedení týmu a koordinace jeho činností
- koordinace zavádění nových technologií
- vypracovávání technologických postupů a zadávání požadavků
- sledování a vyhodnocování průběhu projektu
- spolupodílení se na neustálém zlepšování (snižování nákladů na výrobu, zvyšování produktivity práce, optimalizace výrobních časů,…)
- spolupráce v rámci technické podpory při řešení reklamací, víceprací a pozastavené výroby
Kvalifikace:
- SŠ/VŠ technického směru
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- znalost technické dokumentace
- řidičské oprávnění skupiny B
- praxe v automotive výhodou
- zkušenosti s řízením kolektivu výhodou
- znalost systému řízení jakosti ISO TS 16949 výhodou
- znalost MS Office a systém SAP výhodou
Požadujeme:
- technické znalosti
- přehled o výrobních technologiích a znalost strojírenského prostředí
- komunikační, organizační a prezentační dovednosti
- silná orientace na výsledky, proaktivní přístup
- ochotu učit se nové věci, flexibilita a asertivita
- schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
- podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)
Kontaktní údaje:
Personální oddělení
Oldřichovská 726
463 34 Hrádek nad Nisou
Tel: +420 488 105 203
Mobil: +420 730 574 042
[email protected]
Vaše žádosti s životopisem zasílejte, prosím, na výše uvedenou adresu. Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10628420757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní
ID: 2805488  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33000 - 37000 Kč/měsíc