Řidič osobního automobilu

KVALITA náhradní plnění s.r.o. (MPSV)

Dvořákova 383, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
14800 - 17800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:KVALITA náhradní plnění s.r.o., IČ 26108313, http://www.kvalita.com
Pracoviště:Dvořákova 383/17, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 14800 do 17800 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici Řidič.

Náplň práce spočívá ve svozu a rozvozu prádla ke klientům, příjmu, výdeji a distribuce zboží; (práce s břemeny nad 15 kg (do 50 kg) - vhodné pro muže), rozvoz zboží aj.

V případě zájmu zašlete životopis na poslat email a do předmětu e-mailu uveďte "VŘ 54 - ŘIDIČ". Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Požadujeme
Znalost práce na PC (základy): Outlook, Word, Excel, Internet - práce na PC výhodou; čistý výpis z RT, ŘP B, zkušenost s řízením motorových vozidel, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost, pečlivost.

Nabízíme
Mzda od 14.800- 17.800 Kč. Pracovní doba pružná, ale pouze jen ranní směna. Jednou za 1x14 dní sobota. Benefity: služební auto (i k soukromým účelům, po zaškolení), služební PC, telefon.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na BEZPLATNÉ tel. lince 800 100 126. Navštívit nás můžete také osobně v sídle firmy Kvalita profi partner, Dvořákova ulice 383/17, 370 01 České Budějovice v běžné pracovní době 8:30 - 16:30. ( kromě pátku 8:00 - 15:30)

Poslední změna:2016-11-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11688000742

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2802054  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14800 - 17800 Kč/měsíc