Technik podnikové laboratoře

LAMBERGA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
V Kútě 2362, 688 01 Uherský Brod, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici ve výzkumu a vývoji (31141)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAMBERGA s.r.o., IČ 29241723
Pracoviště:LAMBERGA s.r.o. [2], V Kútě 2362, 68801 Uherský Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fotometrická měření svítitel na goniometru a kulovém integrátoru, měření bezpečnostnch, výkonových a EMC parametrů, spolupráce při vývoji nových LED svítidel, systematická měření při kontrole kvality výroby, aktivní sledování a aplikace požadavků dotčených norem a předpisů, jednání se zkušebnami při certifikaci nových svítidel uváděných na evr. i mimoevropský trh. Minimálně SŠ vzděláníní v oboru elektro, praxe v provádění zkoušek a měření výhodou, aktivní přístup a samostatnost, pečlivost, spolehlivost, AJ výhodou. Perspektivní a zajímavá práce v rozvíjejícm se oboru, příležitost k dalšímu osobnímu růstu, firemní benefity. Firemní PC, telefon, stravné. Pouze životopis na email.

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 11660170763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2789663  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 35000 Kč/měsíc