Obsluha velínu - operátor/ka výroby

LB Cemix, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Karlštejnská 110, 267 12 Loděnice, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot (81141)

Pracoviště a kontakty

Firma:LB Cemix, s.r.o., IČ 27994961
Pracoviště:LB Cemix, s.r.o. - Loděnice, Karlštejnská 110, 267 12 Loděnice u Berouna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 120 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA VELÍNU - OPERÁTOR/KA VÝROBY - místo výkonu: Loděnice. Upřesňující info: - PP na dobu určitou s možností prodloužení a potřebou prodloužení, - ke mzdě 20% prémie, - 3směnný provoz či turnusové služby. Náplň práce: - organizace a vedení výrobní směny, - obsluha výrobní linky na výrobu maltových směsí. Nabízí se: - dobré platové ohodnocení, - přípsěvek na dovolenou, - 13. plat, - stravenky, - 5 týdnů dovolené. Požadavky: odbornost - slaboproud, vyhláška 50 § 6, pracovitost, zodpovědnost, schopnost a chuť učit se novým věcem, průkaz VZV výhodou. Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity. Kontakt: tel. či e-mailem.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 11790620728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2832547  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 - 130 Kč/měsíc