Projektant/konstruktér

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Otvírá se Vám možnost pracovat pro významnou společnost, která ve Vašem CV udělá viditelný zářez pro Vaše budoucí působení. Naskýtá se Vám možnost pracovat na projektech, kde budete vyvíjet v prostředí, kde se za poslední 4 roky do výzkumu a vývoje investovalo 4 miliardy korun.

Uvítáme zkušené odborníky, ale i absolventy, kteří mají znalost konstruování ve 2D a 3D systémech (AutoCAD, Catia V5). Čeká Vás vývoj nových technických řešení, ale také zpracování dokumentace v souvislosti s daným projektem.
Práce pro mého klienta Vám umožní nejen být s projektem od jeho počáteční fáze až do finálního předání a dolaďování, ale taktéž budete mít možnost vidět okamžitý výsledek Vaší konstrukční práce ve výrobě. Kromě toho budete spolupracovat s dalšími odděleními, komunikovat se zákazníky, dodavateli.
Vzhledem k tomu, že můj klient má zákazníky po celém světě, je dost pravděpodobné, že občas vycestujete do dosti zajímavých destinací.
Očekávejte práci v regionu Plzeň, dobré platové ohodnocení, stanete se zaměstnancem ve společnosti se světovým renomé, budete vyvíjet, konstruovat rozvíjet nejen portfolio mého klienta, ale ve velké míře také své vlastní.
Nemáte žádnou praxi? Nevadí, můj klient si s Vámi o Vašich představách a dovednostech rád promluví nejdříve po Skypu, aby zjistil, co si můžete vzájemně nabídnout. Pokud zvládáte AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem). Kontaktujte mě na níže uvedeném čísle, emailu či skrze LinkedIn

Zaměstnanecké výhody, benefity

dobré platové ohodnocení, stanete se zaměstnancem ve společnosti se světovým renomé, budete vyvíjet, konstruovat rozvíjet nejen portfolio mého klienta, ale ve velké míře také své vlastní.

Informace o náboru

v případě zájmu mě prosím kontaktuje na telefonu 731 633 270 nebo emailu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Světoznámá česká firma specializující se na vývoj a výrobu

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CATIA - Základy
AutoCAD - Základy
Pro/ENGINEER - Základy
NX - Základy
SolidWorks - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2596087  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou