Obráběč kovů

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha CNC strojů
- občasná výměna nástrojů, korekce a kontrola dle výkresové dokumentace
- stroje s operačním systémem Fanuc, Heidenhain, Sinumerik, Siemens

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 20.000 Kč - 27.000 Kč + příplatky a bonusy
- práce ve 3 směnném provozu
- pracovní doba 7,5 hod.
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu až 3300,- / měsíc nebo ubytování zdarma
- možnost přesčasů
- práce na HPP
- zázemí silné a stabilní společnosti
- každodenní péče koordinátora
- bonusový program s věcnými cenami

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl, jistota stabilního zázemí silné společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

mechanik, seřizovač, obráběč kovů, strojní zámečník, zámečník,

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU s výučním listem - výhodou obor obráběč kovů, mechanik seřizovač, zámečník
- znalost výkresové technické dokumentace a práce s měřidly
- praxe na obdobné pracovní pozici
- spolehlivost, manuální zručnost a pracovitost
- výhodou platný vazačský a jeřábnický průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2614941  Dátum zverejnenia: 5.12.2016