Operátor/ka výroby - Bor - Vysočany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Okres Tachov
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: září 2016

ruční výroba dekorací - práce vhodná pro pečlivé a manuálně zručné ženy
obsluha strojů - vhodné pro muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

brigádu s možností převodu na HPP na Tachovsku
3směnný provoz
mzdu 85,-Kč/hod. čistého + docházkový bonust ve výši 1.500,-Kč/měs.
finanční odměnu za doporučení dalšího uchazeče o zaměstnání

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Nebo klikněte na UCHÁZET SE O MÍSTO a vyplňte vstupní formulář.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáte možnost přivýdělku? Nabízíme možnost sezónní brigády na Tachovsku. Jedná se o manuální práci vhodnou pro muže i ženy.

Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je naše budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
pečlivost
pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2694010  Dátum zverejnenia: 17.8.2016