Práca v sklade. Praha - Stránčice. Čistá hodinová mzda od 100 Kč. Nástup ihneď.

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Miesto práce
Praha - Stránčice, Praha - východ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Operátor skladu
- naskladnenie a vyskladnenie tovaru (pick/pack/sort), práca s PC a so skenerom čiarových kódov
* Operátor skladu (technik)
- testovanie mobilných telefónov a tabletov, posudzovanie stavu, drobné opravy a servisné úkony
* Operátor skladu (práca s manipulačnou technikou VZV, NZV, retruck a plošina)
– príjem, naskladnenie a vyskladnenie tovaru za pomoci manipulačnej techniky, práca so skenerom čiarových kódov

- práca na hlavný pracovný pomer, nie turnusy
- práce na dve zmeny (ranná a poobedňajšia), 8 hod
- možnosť práce cez víkend a práce nadčas

- stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu na 3 roky s možnosťou zaškolenia
- čistá hodinová mzda od 100 Kč do 120 Kč
- týždenné zálohy vo výške 1.000 Kč
- preplatíme náklady na cestovné zo SR do ČR
- zabezpečíme ubytovanie s príspevkom od zamestnávateľa 3.000 Kč/mes. alebo príspevok na vlastné ubytovanie do výšky 1.500 Kč/mes.
- bezplatne Vás dopravíme na pracovisko
- bonusový program (mobil, tablet, bunda ..)
- 13. plat maximálne do výšky 18.000 Kč
- bonus za doporučenie zamestnanca až 3.000 Kč/osoba

Informácie o výberovom konaní

Nástup do zamestnania: 30.09.2016 a 07.10.2016

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite svoj životopis na mail [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky 0950 262 657.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa skladovaním, prepravou a servisom elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na pracovnú pozíciu Operátor skladu:
- vek od 18 rokov
- platný cestovný doklad
- čistý register trestov
- základy práce s PC
- manuálna zručnosť
- výhoda predchádzajúca skúsenosť v sklade
- znalosť základných počtov
- výborný zdravotný stav (zrak a sluch)
- platný preukaz na obsluhu manipulačného zariadenia - platí pre pozíciu Operátor skladu (práca s manipulačnou technikou VZV, NZV, retruck a plošina)

Požiadavky na pracovnú pozíciu Operátor skladu - technik:
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- základná znalosť Aj

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2731811  Dátum zverejnenia: 21.9.2016