Výrobní technik a kvalitář v jedné osobě! Rudná/Praha-západ

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rudná, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Určitě budeš kontrolovat zajeté procesy, správný chod strojů a budeš dávat pozor na výsledný výrobek a jeho kvalitu. Když bude potřeba, budeš také měnit procesy, receptury, formy a barvy produktů. Na vše nutné samozřejmě bude školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního růstu v zázemí stabilní mezinárodní společnosti je v dnešní době určitě žádoucí. Motivující platové ohodnocení. Práce na hlavní pracovní poměr a po roce prodloužení na dobu neurčitou. Benefity jako - plně hrazené 80-ti korunové stravenky, firemní akce, školení a dobrá dostupnost MHD z Prahy západ a okolí jsou k dispozici také.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máš vystudovanou techniku nebo elektrotechniku? Chceš být při tvorbě a kontrole plastových produktů, které používá většina lidí na světě? Jsi rád, když jde vše jako po másle, ale zároveň v případě problému umíš zasáhnout? Pro mezinárodní společnost, která je lídrem ve svém oboru a právě teď rozšiřuje své řady hledáme právě Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Můžeš být i absolvent technického nebo elektrotechnického směru. Ale ostříleného výrobního technika bereme všemi deseti! Znalosti práce na počítači, manuální zručnost a ochota práce na 12-ti hodinové směny jsou stěžejní. A zkušenosti s nastavením parametrů výroby, popř.s lisováním plastů jsou velkou výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2787396  Dátum zverejnenia: 31.10.2016