Svářeč CO2 - Brandýs nad Labem

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 21 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sváření CO2 dle technické dokumentace a s tím související práce
- pracuje se zde na 3 směny nebo v nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzdu od 21 000 Kč/měs.
- zákonné příplatky
- docházkový bonus 0 - 4% ze základní mzdy
- výkonnostní bonus 0 - 8% ze základní mzdy
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- bonusový program (mob. telefon, tablet, televize, apod..)
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 2 000 Kč
- týdenní zálohy na mzdu
- 5 týdnů dovolené ročně
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

!!!ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE BONUS 3000 Kč!!!

Informace o náboru

Proto nás neváhejte kontaktovat a změňte svůj život k lepšímu ještě dnes!!!

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte dobře placenou práci?
Hledáme někoho, kdo nechce jít s davem, umí dávat něco navíc, chce mít práci jako životní styl a bude dělat, co ho baví a naplňuje.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Brandýse nad Labem hledáme vhodné uchazeče na pozici SVÁŘEČ CO2. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru zámečník, klempíř je Vaší výhodou, ale nikoliv podmínkou
- svářečský průkaz Z-M1 (ZK 135 W01), ale může být i propadlý
- znalost výkresové dokumentace
- zručnost a preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2980997  Dátum zverejnenia: 1.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 21 000 Kč/měs