Řidič TUD s ADR

M+L LOGISTIK s.r.o.

Jinočany 36, 252 25 Jinočany (Praha-západ), Praha, Hlavní město Praha, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
10.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 Kč (minimum)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Speciální přeprava v režimu ADR
- Tuzemská doprava, možnost i pro řidiče vlastníci oprávnění sk. B (ADR je podmínkou)
- Doprava výhradně pro velkého váženého klienta: Linde Gas – rozvoz technického plynu (Praha)

Požadujeme:
- Řidičské oprávnění sk. B až C + E
- Držitel průkazu ADR
- Profesní způsobilost
- Držitel karty do digitálního tachografu
- Držitel platných psychotestů
- Praxe v oboru
- Čistý trestní rejstřík
- Dobrý stav bodového hodnocení
- Dobrá fyzická zdatnost
- Flexibilita a loajálnost vůči firmě
- Řidičské oprávnění na VZV výhodou, nikoliv podmínkou
- Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, nikoliv podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Platové ohodnocení formou mzdy, osobního hodnocení, bonusů a stravného. Výše výplaty se odvíjí od právě otevřených pozic pro TUD s ADR.
- Možnost učit se novým postupům a technologiím v logistice a být vždy o krok napřed, další vzdělávání a školení v oboru
- Obnovený vozový park na EURO VI, stáří vozidel maximálně 3 roky
- Stabilní zázemí renomované středně velké společnosti
- Stálá práci a solidní jednání
- Firemní benefity (zvýhodněný nákup PHM, mobilních tarifů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, výhodný nákup elektroniky s odborným poradenstvím)
- Firemní oděv
- Zajištění výhodného pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

autodoprava

Řidičský průkaz

B, C, D, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma, která již od roku 1992 udává směr v transportní logistice. V daném sektoru jsme vždy hledali a hledáme moderní a efektivní řešení pro naše dlouhodobé klienty, aby co nejvíc zrychlili a zefektivnili dopravu svých produktů. Pro naše klienty představujeme spolehlivého a dlouhodobého partnera, který je známý svojí férovostí a důvěryhodností.
Pro zaměstnance jsme stabilním partnerem, známým pro plochou strukturou, což umožňuje všem zaměstnancům podílet se přímo i nepřímo na fungování firmy. Udáváme směr v logistice ať již technologiemi (např. telematický systém) nebo flotilou špičkové kvality.
ID: 3156802  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000 Kč (minimum)