Celní deklarant (nástup možný ihned!)

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní zasilatelskou společnost se sídlem na letišti Václava Havla, hledáme vhodný profil na pozici:

CELNÍ DEKLARANT/KA

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za celní problematiku pobočky
  • Komunikace s interním oddělením logistiky
  • Práce s celním systémem
  • Zodpovědnost za související administrativu
  • Koordinace činnosti se spediční firmou, komunikace s celnicí
  • Zpracování návrhů komisionářských smluv
  • Kontrola dodržování celních předpisů
  • Příprava a vedení příslušných dokladů
  • Zpracování jednotné celní deklarace
  • Předání celní deklarace na příslušný celní úřad k projednání

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na stejné pozici PODMÍNKOU - ideálně v logistice (celník, celní deklarant, celní referent)
  • Výborná znalost celní problematiky
  • Min. středně-pokročilá znalost anglického jazyka
  • Odolnost vůči stresu, ochota se učit

NABÍZÍME

  • Zázemí renomované mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přínosné zkušenosti
  • Moderní prostředí
  • Řadu benefitů (peněžní příspěvek na stravné (1200/měs), životní pojištění, občerstvení na pracovišti, sleva na telefon 50% (i pro rodinu), sleva 75% na přepravu, příspěvek na školné (až 3000 dolarů na rok)

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na email [email protected] s uvedením názvu pozice.

Těšíme se na Vaši reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1606614  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 28000 Kč/měsíc