Pracovník/ce provozu dekorace skla

Týniště nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou reklamních, dárkových a užitkových předmětů
ze skla, keramiky a porcelánu přijme nového pracovníka do svého provozu v Týništi nad Orlicí.

Náplň práce:
  • lepení dekoračních obtisků na sklo (obsluha poloautomatické linky)
  • po zapracování:
  • manipulace se zbožím v provozu i ve skladu
  • obsluha pecí a sítotiskových strojů
  • nakládka a vykládka zboží, vystavování dodacích dokladů
  • převoz zboží mezi jednotlivými provozy v obci služební dodávkou

Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat na dvě směny
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost z výrobní firmy vítána, není podmínkou

Nabízíme:
  • nástupní plat 13 000 Kč, navýšení po zapracování
  • stravenky
  • dvousměnný provoz (ranní, odpolední)
  • zaškolení v provozu, školení VZV

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2428979  Dátum zverejnenia: 30.4.2016