Servisní technik/PLC programátor – absolvent i senior

Kraj Vysočina, Pardubický kraj

Popis pozice

Náš klient působí již 10 let na trhu elektra, průmyslové automatizace a průmyslových technologií. V současné době zaměstnává okolo 90 zaměstnanců a zažívá nejvyšší ziskovost v dějinách podniku.
Pro tuto stabilní společnost hledáme velké množství šikovných kandidátů, kteří mají zkušenost s programováním/servisem PLC ať už dopravníkových systémů nebo výrobních linek.

  • Uvádění zařízení a technologií do provozu
  • Servisní činnost v oblasti průmyslové automatizace
  • Programování PLC (různí výrobci: Siemens, Fanuc, ABB, Comau, Kuka, Omron, Allen Bradley, Mitsubishi nebo Schneider)
  • V některých případech spolupráce na přípravě nabídek projektů

Profil kandidáta

  • Vyhlášku 50, §6
  • SŠ, VŠ elektro/strojního vzdělání
  • Praxe a znalost AJ velkou výhodou

Nabízíme

  • Otevřenou firemní kulturu a výborné vztahy na pracovišti
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Zdravotní volno (Sickdays)
  • Nadstandartní počet dní dovolené
  • Příspěvek na vzdělávání a jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2448735  Dátum zverejnenia: 29.3.2016