Senior software inženýr

Brno - město

Popis pozice

Umíte pracovat v operačním systému Linux, programovat v jazyce C a vyznáte se v síťových technologiích? Zajímala by Vás práce na mezinárodních projektech? Pak by Vás mohla zajímat naše nabídka!

Pro společnost, která nabízí technické zařízení a programové vybavení pro řídící systémy a servis datových sítí, hledáme zkušené až profesionální Senior SW inženýry!

Perfektní pracovní místo v Brně.

Náplň práce:

  • Návrh, vývoj a údržba software pro routery
  • Aktivní spolupráce na technických řešeních a architektuře SW
  • Spolupráce při analýze, odhadech a plánování, dodržování priorit projektů
  • Samostatná a zodpovědná práce při vývoji software

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Výbornou znalost jazyka C
  • Znalost konceptů použitých v OS založených na kernelu Linux a samotného Linuxu
  • Zkušenosti se sítěmi
  • Zkušenosti s vývojem pro embedded prostředí je výhodou
  • Znalost skriptovacího jazyka, například Bash
  • Orientace v problematice síťové bezpečnosti a best-practice pro kódování
  • Dobré analytické a algoritmizační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Znalost anglického jazyka – střední úroveň slovem i písmem
  • Výhodou je znalost Java, vývoj webových aplikací (HTML, PHP), znalost bezdrátových sítí

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Kariérní růst v technického odborníka na danou oblast
  • Mzdové ohodnocení dle počtu let zkušeností a dosažených znalostí
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí neustále se rozvíjející společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Externí a interní školení a certifikace
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2553730  Dátum zverejnenia: 9.5.2016