Práce pro ty, jenž chtějí poznat svět – specialista prodeje zájezdů

Hlavní město Praha, Brno - město, Okres Ostrava

Popis pozice

Jsme jednička v oblasti prodeje zájezdů a cestovního ruchu. Přidej se k nám a staň se i ty číslem jedna v našem prodejním týmu! Právě teď máte jedinečnou šanci, nenechte ji uletět, vydělejte si peníze a na báječnou dovolenou si můžete zaletět :)

Profil kandidáta

Co po Vás budeme chtít?

Budeme rádi, když své zapálení pro poznávání cizích zemí a radost z dovolené, dokážete přenést na zákazníka skrz telefonickou komunikaci. Také od vás očekáváme, že se budete umět zorientovat, kde jaká země leží a na dovolenou k moři nebudete zákazníky posílat třeba do Polska :)

Nabízíme

Co u nás získáte?

Abyste i vy mohli prožít nezapomenutelné zážitky na dovolených, oceníme Vás příjemnou mzdou 16 tisíc + odměny, kdy se průměrná mzda v tomto období pohybuje v rámci 25 000 - 40 000,-Kč/měsíc. Z každého úspěšného prodeje zájezdů ti budou kromě dobrého pocitu naskakovat i zajímavé finanční bonusy. S námi získáš jistotu férového zaměstnání, podpořené smlouvou na hlavní pracovní poměr.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2581753  Dátum zverejnenia: 27.5.2016