Rozjeď kariéru! Specialista prodeje - 25.000 Kč

Hlavní město Praha

Popis pozice

Budeš nejdůležitějším článkem v našem týmu. Čeká tě každodenní kontakt se zákazníkem, telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej v oblasti energií, vypracování vhodné nabídky. Práce pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů, v příjemných a moderních kancelářích v Praze.

Proč pracovat právě u nás?
  • Na vzdělání ani zkušenostech nám nezáleží
  • Dáme ti smlouvu na HPP nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech
  • Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč na den
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stolní fotbálek a „relax“ místnost
  • Dopolední a odpolední směny dle tvé preference
  • Zkrácenou pracovní dobu v pátek
  • Věrnostní příplatky
  • A mnoho dalšího!
  • Vítáme i studenty bez praxe nebo maminky na mateřské

Co od tebe čekáme?
Baví tě komunikace s lidmi a zákazník je pro tebe ten nejdůležitější? Rád mluvíš a telefonování je nejen tvým koníčkem? Pak nám pošli svůj životopis a máš téměř vyhráno:-)

Životopis pošli na email na [email protected] nebo zavolej na číslo +420 226 254 967 a připoj se do našeho týmu spokojených telefonních prodejců. Budeme tě co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na reakci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2581833  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23.000-30.000 Kč