Poradenství a prodej. Vhodné I pro absolventy. (telefonní prodejce)

Hlavní město Praha

Popis pozice

Je pro Vás důležité pracovat blízko Vašeho bydliště a získat tak více volného času na své koníčky? Pak máme příležitost právě pro Vás. Hledáme nové kolegy a kolegyně pro poradenství a prodej na pozici telefonní prodejce u významných společností ve svém oboru v mnoha lokalitách Prahy, navíc u metra.
Lokalitu si určíte sami!!!

Co od Vás očekáváme:
  • velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • hlasový projev bez logopedických vad
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme:
  • práci na HPP i dlouhodobou brigádu
  • velmi dobré finanční ohodnocení (základní mzda + neomezená bonusová složka)
  • péči o nové kolegy, školení, zaučení
  • možnost kariérního růstu
  • práci v moderním prostředí
  • stravenky do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • dobrá dopravní dostupnost
  • zcela bezbariérové pracoviště

Zaujala Tě pozice? Neváhej nás kontaktovat na: [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2614090  Dátum zverejnenia: 19.6.2016