Letecký mechanik B1/B2

Okres Ostrava

Popis pozice

Perfektní příležitost pro zkušené mechaniky dopravních letadel! Pro zájemce o letectví, technicky vybavené uchazeče, nabízíme pracovní místo v přední české společnosti v leteckém průmyslu.

  • Vaším úkolem bude zajišťovat servis a údržbu letadel

  • provádění předletových kontrol

  • mechanické úkony na dopravních letadlech

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání v technickém oboru

– prokazatelná praxe v údržbe dopravních letadel typu Airbus 320 nebo Boeing 737

– průkaz AML s oprávněním B1/B2

– plynulá znalost technické angličtiny (písmem) podmínkou, slovem porozumění

– spolehlivost, psychická odolnost

– časová flexibilita

– řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • stabilní uplatnění v rostoucí společnosti
  • práce v moderním prostředí v jednom z největších hangárů
  • platové ohodnocení dle zkušeností a výkonnosti, bonusy
  • nepravidelná pracovní doba
  • 2 sick days, hrazené školení, příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování
  • kolektiv mladých lidí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2663059  Dátum zverejnenia: 29.8.2016