Senior Business analytik/konzultant

Hlavní město Praha

Popis pozice

Zajímá Vás oblast financí a bankovnictví? Máte zkušenost s procesem vývoje software? Hledáte stabilitu, perspektivu, prostor pro osobní a profesní růst a hlavně zázemí silné společnosti? Pojďte pracovat k nám a dejte své profesní kariéře ten správný směr!

Nyní máte jedinečnou možnost zapojit se do vývoje unikátních bankovních řešení, získat nové pracovní zkušenosti a být součástí skvělého týmu, kde vládne přátelská atmosféra.

Co budete dělat:
✔ sběr a specifikace uživatelský požadavků
✔ samostatná komunikace s klienty (v českém i anglickém jazyce)
✔ tvorba systémových analýz v UML notaci
✔ předání analýzy do vývoje a kontrola jejich výstupů
✔ tvorba dokumentace
✔ sledování legislativy

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát, byste měl/a mít:
✔ znalost finančního segmentu a bankovních procesů
✔ zkušenost na pozici analytika min. 3-4 roky
✔ znalost analytických nástrojů (UML, Enterprise Architect)
✔ zkušenost s procesem vývoje SW a znalost principů objektově orientovaného programování (OOP)
✔ angličtinu slovem i písmem (min. B2) - jelikož budete často komunikovat se zákazníkem
✔ velmi dobré analytické schopnosti
✔ týmového ducha, chuť učit se novým věcem a smysl pro humor

Nabízíme

Náš klient Vám může nabídnout širokou škálu benefitů:
✔ odborný růst, rozvoj kariéry
✔ stravenky
✔ příspěvek na životní/penzijní připojištění, příspěvek na sport, kulturu a vzdělávání
✔ 5 týdnů dovolené
✔ atraktivní platové ohodnocení
✔ flexibilní pracovní dobu
✔ a mnoho dalších...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2713467  Dátum zverejnenia: 5.9.2016