IT správce sítě, administrátor

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Špičkové technologie, dynamika a profesionalita - to jsou základní aspekty práce ve stabilní výrobní společnosti, která sídlí v Hradci Králové. Pokud jste nadaný IT správce HW a SW, nabízím Vám příležitost uplatnit se ve svém oboru!

Náplň práce:

  • Správa sítě a údržba datových úložišť (cca 130 stanic Windows 10).
  • Operativa systému pro archivaci a zálohy
  • Údržba HW a SW
  • Správa LAN a WiFi, DHCP, DNS a řešení problémů.
  • Uživatelská podpora, řešení internetového připojení, vzdálené přístupy.
  • Zavádění nových bezpečnostních opatření, aplikací apod.

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání - IT
  • Praxe v produkty MS (Microsoft Windows Server, MS SQL, MS Exchange)
  • Znalost sítí LAN a síťových protokolů TCP/IP
  • Zkušenosti s instalací HW a SW
  • Schopnost komunikace v AJ - mírně pokročilý
  • ŘP sk. B
  • Ochota se dále vzdělávat, rozšiřovat obzory v informačních technologiích
  • Vysoká míra zodpovědnosti a spolehlivosti

Nabízíme

Co získáte?

  • Práci v perspektivní a stabilní společnosti - dynamický a inovativní charakter společnosti.
  • Uplatnění v prostředí využívající nejmodernější technologie, seberozvoj.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, pravidelná měsíční mzda.
  • Účast na projektech a aktivní spolupráce s týme.
  • Firemní benefity, k dispozici služební telefon a notebook.
  • Příležitost pro osobní rozvoj.

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2731805  Dátum zverejnenia: 21.9.2016