Referent technické podpory prodeje

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Pro obchodní společnost na Písecku hledáme technicky založeného kandidáta jako podporu obchodnímu týmu.

  • Technická podpora prodeje
  • Zpracování nabídek pro zákazníky, tvorba akčních nabídek
  • Dohled nad svěřeným produktovým okruhem
  • Objednávání produktů, správa skladových zásob
  • Zodpovědnost za plnění plánu prodeje

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání - technického / zemědělského směru výhodou (absolventi vítáni)
  • Znalost MS Office
  • Zkušeností s prodejem nebo znalostí technických produktů výhodou
  • Orientace v oblasti zemědělských strojů
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Organizační, vyjednávací a prodejní dovednosti
  • Orientace na výsledek
  • Časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, silné a prosperující společnosti
  • Odborné zaškolení
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravné
  • Mobilní telefon
  • Další zaměstnanecké výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2735083  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 25 000 Kč