Obchodní zástupce - stavební stroje

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor

Popis pozice

Jste zkušený obchodník a hledáte dlouhodobé perspektivní uplatnění? Jste technicky zdatný ? Dejte nám o sobě vědět.

  • Zodpovědnost za prodejní aktivity v regionu Jižních Čech
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, péče o technická opora stávajícím klientům
  • Zpracování obchodních nabídek, kalkulací a smluv
  • Účast na výstavách, veletrzích a prezentačních akcích

Očekáváme:
  • Min. SŠ vzdělání - technický obor výhodou
  • Prokazatelná praxe v obchodní činnosti
  • Dobré technické vědomosti, vysoké pracovní nasazení
  • Znalost MS Office
  • Znalost AJ velkou výhodou - mezinárodní zaškolení
  • Prezentační dovednosti, zodpovědnost a loajalita, příjemné vystupování
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení 26 000 Kč fix + čtvrtletní provize z prodeje
  • Vstupní zaškolení a následná pravidelná školení
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2907626  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26 000 Kč fix