Sales Supervisor

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu v oblasti retailu? Chcete pokračovat ve své kariéře u světoznámé sportovní značky?

Pak hledáme právě Vás

Co bude Vaším úkolem?
  • asistence při náboru, školení a rozvoji členů týmů, podílení se na vzdělávacích aktivitách
  • spoluzodpovědnost při plánování docházky
  • poskytování zákaznického servisu - aktivní obsluha zákazníků, poradenství
  • administrativní úkony – emaily, objednávky, inventury, apod.
  • práce s pokladním systémem, otevírání a zavírání pobočky, ad hoc operativní záležitosti
  • úzká spolupráce se Store Managerem
  • práce se zbožím na prodejně – prezentace dle firemních pravidel

Těšíme se na Vaše životopisy ještě dnes!

Profil kandidáta

Jaké očekáváme zkušenosti?
  • alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici v retailu, zkušenosti v oblasti oděvů/obuvi výhodou
  • základní komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu, motivaci, týmového ducha, vysoké pracovní nasazení, chuť stále na sobě pracovat, kreativitu

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
  • práce na HPP ve stabilní společnosti s globálním zastoupením
  • motivační finanční ohodnocení a atraktivní balíček benefitů
  • práce na směny – krátký/dlouhý týden
  • místo pracoviště v centru Prahy – Praha 1 Náměstí Republiky
  • nástup IHNED!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2973406  Dátum zverejnenia: 19.5.2017