Nákup - náhradní díly pro automobily

Zlínský kraj

Popis pozice

Co bude Vašim úkolem?
  • komunikace se stávajícími tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • rozvoj a budování vztahů
  • vyhledávání nových kontaktů
  • správa produktového portfolia

Profil kandidáta

Co musíte mít?
  • min. SŠ vzdělání
  • zájem o obor automotive
  • zkušenosti s nákupem či prodejem náhradních dílů, ideálně nákladní vozy
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • pečlivost, samostatnost, ochotu učit se nové věci
  • snahu dotahovat věci do konce

Nabízíme

Co nabízíme?
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • podpora ze strany zkušenějších kolegů
  • samostatnou a zodpovědnou práci s možností postupu
  • možnost profesního rozvoje
  • zajímavé firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, příspěvek na stravování, kurz anglického jazyka)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2986026  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou