Operátor výroby – Škoda Auto – Kvasiny

Kvasiny, Královéhradecký kraj

Popis pozice

Významná automobilka Škoda Auto, hledá nové zaměstnance na výrobu špičkových modelů Kodiaq,Superb nebo Octavia.
Staňte se součástí super týmu. I když nemáte zkušenosti a praxi rádi Vás zaučíme a pomůžeme získat nové zkušenosti .

Montáž – operátor výroby – práce u pásu, montování součástek do auta, kompletování aut

Profil kandidáta

Dobrý zdravotní stav a chuť pracovat ve směnném provozu, pečlivost, samostatnost.Praxe a vyučení v oboru není podmínkou ale výhodou. Minimální požadované vzdělání základní.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail [email protected]

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Nabízíme

Pracovní poměr na HPP.
Příjemný výdělek 28.000 až 30.000 Kč, navýšení mzdy po třech měsících, osobní ohodnocení po 6-ti měsících, možnost záloh ve výši 1000 Kč.
Jestli jste zdaleka, nemusíte se bát, zajistíme Vám ubytování a nebo můžete využít svozové autobusy.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2990413  Dátum zverejnenia: 17.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28OOO,- až 30OOO,- Kč