Inženýr kvality - nabídka mimo automotive

Teplicko, Ústecko, Ústecký kraj

Popis pozice

Máme zajímavou pracovní nabídku pro všechny inženýry a inženýrky kvality, které třeba omrzelo automotive a nebo je prostě láká nová zkušenost.

V teplickém okrese máme zajímavou pracovní nabídku pro všechny inženýry a inženýrky kvality, které třeba omrzelo automotive a nebo je prostě láká nová zkušenost.

Co Vás bude čekat?
Pro super klienta, kde samostatnost, vlastní názor a dobrá parta nejsou jen prázdné pojmy, hledáme schopné lidi s praxí v oblasti kvality a komunikativní angličtinou.

Na starosti budete mít kvalitu běžící výroby i zavádění nových projektů. Jedná se o sériovou výrobu především v oblasti zpracování plastů a finální montáže.

Nejedná se o automotive. Pořád se budete pohybovat v oblasti kvality, kde je spousta věcí dána normou. Ale přesto budete mít možná poněkud volnější ruku. Jedná se navíc z velké části o finální produkty.

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň krátká praxe v oblasti kvality a znalost jejích nástrojů
  • bezproblémová schopnost domluvit se anglicky

Nabízíme

Co nabízíme?
  • Dobrou partu
  • hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty
  • čistou výrobu, zajímavý produkt
  • relativně uvolněné, nekorporátní prostředí, kde je možné si prosadit svůj nápad
  • dotované závodní stravování
  • týden dovolené navíc nad rámec ZP
  • vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3004209  Dátum zverejnenia: 14.7.2017