Mzdovka jede!-Pojeď taky za super mzdu. Mzdový účetní

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Mzdovka hejbe světem, tak neboj se a pojď se pohnout taky! :) Nabízíme ti práci v moderním prostředí, mezinárodním týmu a především společnosti ověnčené samými superlativy.

Asi nemusím připomínat, že se jedná o finanční pozici :) Čeká Vás tady prostředí mzdové účtárny a s tím i všechny činnosti, které k této pozici náleží.

Profil kandidáta

Vyžadujeme pracovní zkušenosti se mzdovým účetnictvím (payroll) z prostředí sdílených služeb (Shared Service Center). Jsme americká společnost a firemním jazykem je angličtina (z toho důvodu vyžadujeme přímo excelentní aj (C1)).

Nabízíme

Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání, flexibilní pracovní doba...)

Všechny podrobnosti i velikosti Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.

Budeme se těšit!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3021337  Dátum zverejnenia: 30.7.2017