Obchodní referent/Key account s AJ nebo NJ

Jaroměř, Královéhradecký kraj

Popis pozice

Baví Vás pracovat v kanceláři a zároveň mít na starost obchodní zakázky? Pokud se domluvíte velmi dobře v zahraničí, třeba anglicky nebo německy, jste ta správná osoba.

Pohodový, přátelsky naladěný tým hledá kolegu/kolegyni na oddělení obchodu - část velmi známé mezinárodní společnosti.

Co se od Vás očekává?
  • budete stěžejní osobou pro klíčové zákazníky ze zahraničí
  • tvoření nabídek na základě poptávky klientů
  • diskuze a spolupráce s kolegy, technická specifika
  • sporadické návštěvy klíčového klienta
  • přirozená akvizice - mít oči otevřené
  • spolupráce na tvorbě obchodního plánu

Koho hledáme:
  • energickou osobu, zapálenou, která si rozumí s mladším kolektivem
  • člověka s dobrou, aktivní znalostí AJ nebo NJ
  • kdo si poradí s Excelem
  • kdo se nebojí cestovat a má ŘP
  • schopnosti komunikovat, prezentovat a být zodpovědný

Nabízíme

Získáte:
  • mzdu, odpovídající zkušenostem (až do 40.000,- pro zkušené)
  • být součástí super kolektivu s pohodovým a zkušeným manažerem
  • benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, dopravu a penzijní připojištění, 13.mzda, další výhody
  • možnost účastnit se dalšího rozvoje, vzdělávání
  • týmové, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3088100  Dátum zverejnenia: 31.5.2017