Technický helpdesk s angličtinou

Brno - město

Popis pozice

  • Jste povídaví s dobrou angličtinou?
  • Můžete pracovat ve směnném provozu?
  • A chtěli byste začít svou kariéru v mezinárodní firmě v Brně?

Tak čtěte dále, toho je nabídka přesně pro Vás.
Ať už jste čerstvý absolvent, nebo už máte několik let zkušeností, toto je nabídka, která Vás zaujme.

Co na této pozici budete dělat?

  • Budete poskytovat zákaznický servis a technickou pomoc koncovým uživatelům. Nejedná se o žádný telemarketing, nabízení produktů. Na této pozici budou lidé volat Vám.
  • Budete pracovat v malém týmu cca 20 kolegů a užívat si mezinárodní atmosféru a stabilitu jednoho z největších zaměstnavatelů v Brně.
  • Dostanete plný trénink a zaškolení pro poskytování technického servisu, dále se budete moct vzdělávat a kariérně růst.
  • Budete podporovat jeden z nejlepších produktů společnosti a pomáhat zákazníkům.

Zkrátka, pokud si užíváte komunikaci a dělá Vám radost pomáhat lidem, jste člověk, kterého hledáme.

Co pro tuto pozici potřebujete?

To je docela jednoduché, jen tři věci:

  • Pokročilou angličtinu (B2 – C1), v práci ji budete používat každý den
  • Možnost pracovat ve směnném režimu včetně nocí. Společnost funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu
  • Logické myšlení, schopnost řešit problémy a hledat informace

Výhodou je předchozí zkušenost v zákaznickém servisu nebo pokročilejší úroveň znalostí v IT

Ještě něco tu chybí? - často kladené otázky

Potřebuji pro tuto práci zkušenost s technickým zákaznickým servisem nebo pokročilé znalosti v IT?
  • Ne, cokoli z těchto je výhodou, ale není to nutností. Pokud máte kvalitní angličtinu a možnost pracovat na směny, jste u nás vítáni.

Jak moc budu mluvit anglicky?
  • Opravdu hodně, nejen, že ji budete používat při kontaktu s klienty, hodně Vašich kolegů bude ze zahraničí, takže angličtina je opravdu na každém kroku.

Jak se k pozici přihlásím?
  • Jednoduše, klikněte na „Odpovědět“ nebo mi dejte vědět na můj mail nebo telefon.

Telefon: +420 734 173 425
Mail: [email protected]

Nabízíme

Aneb, co můžete získat?

  • Nadprůměrnou mzdu hned na začátku, navíc bonusy za směnný provoz a senioritu
  • Balíček bonusů včetně stravenek, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvků na penzijní spoření a další.
  • Možnost karierního růstu na vyšší pozice nebo specializace v IT podpoře
  • Zajímavou práci v jedné z největších firem v Brně, stabilitu zaměstnání a smlouvu na dobu neurčitou hned ze startu
  • Práci v přátelském prostředí a moderní kanceláři kombinující práci i odpočinek (vážně – chcete v práci posilovnu, fotbálek nebo relaxační místnost s výhledem na celé Brno? To všechno máme)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3103120  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000