Dělník/dělnice ve výrobě - kompletace výrobků

Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Hledáme manuálně zručné nováčky s chutí naučit se něco nového a rozvést své dosavadní zkušenosti. Konkrétně se jedná o pozici ve výrobě, kde budete mít na starosti kompletaci výrobků. V případě vyšší kvalifikace jsme Vám schopni nabídnout jinou specifickou pozici.

Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Základní informace:

Lokalita práce: Teplice
Nástup: Možný ihned
Mzda: Dle zkušeností

Profil kandidáta

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Flexibilitu – ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz, 7,5 hod. směny)

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení (fixní základ, variabilní složka mzdy, příplatky)
  • benefity: 80 Kč stravenky za odpracovanou směnu, 5 týdnů dovolené, kromě zákonných příplatků také příplatek za práci v odpolední směně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Vadkertiová
ID: 3143750  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 22000