Konstruktér

Okres Žďár nad Sázavou

Popis pozice

Strojírenská konstrukce – hydraulika, mechanika, metalurgie, elektro – je Vám některý z těchto pojmů blízký?
Ať máte zkušenosti, nebo jste čerstvým absolventem/tkou, máme pro Vás příležitost využít svůj potenciál.
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Co Vás čeká?
  • na juniory i seniory čeká odlišná práce
  • Junioři: zpravidla se budete setkávat s konstrukcí jednotlivých částí, detailů
  • Senioři: zabývat se budete konstrukcí celých strojů a výrobních celků
  • budete mít možnost účastnit se výzkumných a vývojových projektů
  • angličtinu budete potřebovat ke čtení technické dokumentace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo odpovídající praxe ve strojním konstruktérství
  • chuť do práce a proaktivita
  • angličtina na úrovni A2

Nabízíme

– místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
  • účastnit se transformace společnosti – ideální pro Váš start, individuální dohodu
– zajímavou práci dle seniority – možnost se postupně účastnit nových projektů
– pružnou pracovní dobu
– 5 týdnů dovolené
– firemní stravování
– příspěvek na penzijní připojištění a spoustu dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3150722  Dátum zverejnenia: 26.2.2018