Získej praxi a vydělej si super peníze! 18 000 Kč měsíčně (Specialista podpory zákazníků)

Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Jsme personální společnost Manpower. Jsme jednička na českém trhu práce v oblasti vyhledávání zaměstnání a poradenství. Máme mnoho spokojených klientů, víme, co potřebují a dokážeme jim dát potřebnou péči.

Aktuálně pro našeho klienta z oblasti telekomunikací hledáme kandidáty na pozici specialista zákaznického servisu.

Ahoj,

jsi upovídaný, nebojíš se kontaktu s lidmi a zrovna přemýšlíš jak začít svou kariéru? Chceš získat praxi a připojit se ke kolektivu firmy, které na jejich zaměstnancích záleží? Pro jednoho z našich klientů hledáme zkušené i nezkušené kolegy do týmu příchozí linky péče o zákazníky.

Náplní práce bude péče o zákazníky Vodafone v jeho partnerském call centru.

Jde o pasivní linku, kde budeš přijímat hovory zákazníků jednoho z českých telefonních operátorů. Tvým úkolem bude zodpovídat jejich dotazy a řešit základní požadavky zákazníků.
Nemáš zkušenosti? Nevadí! Máme pro Tebe připraveno propracované vstupní školení.

Profil kandidáta

Koho hledáme?

V podstatě každého:), stačí nám tvé dobré komunikační schopnosti a pozitivní přístup k práci. Rádi u nás uvítáme absolventy, maminky, ale i zkušené operátory. Kohokoliv, kdo má příjemné vystupování a nebojí se telefonovat.

Nabízíme

Jaké výhody u nás získáš?

Za tuto zodpovědnou, ale nenáročnou práci nabízíme zajímavé finanční ohodnocení doplněné motivační bonusovou složkou. Čeká na Tebe též zajímavá skladba benefitů jako: zaměstnanecký tarif, mobilní telefon, stravenky, multisport karta a mnoho dalšího. Nabízíme Ti jedinečnou příležitost, jak nastartovat kariéru a stát se specialistou v oboru zákaznického servisu.
Pracovní místa jsou v příjemném moderním prostředí a po zapracování je tu dokonce i možnost částečné práce z domova.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3154742  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000-18000