Dispečer

Okres Kolín

Popis pozice

Mezinárodní logistická společnost rozšiřuje svůj tým a hledá právě Vás!
Nevadí Vám práce na směny?
Chcete při svém zaměstnání využívat anglický jazyk?
Hledáme týmového člověka, který je odolný vůči stresu, s organizačními schopnostmi, a který se nebojí řešit problémy. Ať už máte za sebou praxi, nebo hledáte své první zaměstnání, zašlete nám svůj životopis…

Co Vás čeká?
  • budete komunikovat s dopravci a řešit nahodilé operativní problémy
  • budete v pravidelném kontaktu s řidiči
  • zaznamenávat případné opravy a poškození návěsů
  • budete v kontaktu se zákazníkem

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?
  • ochotu a schopnost se učit novým věcem
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • ochotu pracovat ve 3směnném režimu

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti, která se stará o své zaměstnance
  • balíček zajímavých benefitů (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, možnost využití sickday)

Čeká Vás kvalitní zaškolení a práce v příjemném kolektivu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3155572  Dátum zverejnenia: 19.2.2018