Seřizovač vstřikolisů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

POPIS ČINNOSTI:
• je zodpovědný za seřízení a správný chod jednotlivých strojních zařízení
• pečuje o bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí, zodpovídá za jejich správné, bezpečné a přehledné uložení
• kontroluje kvalitu vyráběných dílců v průběhu celé směny dle plánu kontrol, reaguje na případné závady
• kontroluje úplnost a správnost předepsané dokumentace na jednotlivých pracovištích a je zodpovědný za dodržování výrobních technologií
• spolupracuje s pracovníky podpůrných týmů na opravách a údržbě zařízení, s technologií a kvalitou

POŽADUJEME:
• OU/SŠ vzdělání technického směru
• praxi na pozici seřizovače alespoň 1 rok
• zkušenosti z automotive výhodou
• zkušenosti z výrobních linek s robotickými pracovišti výhodou
• orientaci v technické dokumentaci
• zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• samostatné rozhodování
• znalost práce na PC
• základní znalosti programu SAP výhodou
• zkušenosti s nástroji štíhlé výroby SMED/RVN, 5S, Kaizen výhodou

NABÍZÍME:
• zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
• motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
• nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
• možnost odborného a kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém a českém jazyce!
Těším se na Vaši reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 3157676  Dátum zverejnenia: 11.8.2017