Konstruktér vývoje / automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

POPIS ČINNOSTI:
• práce na mezinárodních projektech
• aktivní řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli
• tvorba CAD návrhů ve 3D
• podpora činnosti u zákazníka (stavby automobilů, rozjezd sériové výroby).
• plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu
• technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem.
• účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů
• podpora při zavádění do výroby
• podle potřeby vede malý konstrukční tým

POŽADUJEME:
• VŠ vzdělání technického zaměření
• praktická zkušenost v oblasti mechanické konstrukce
• zkušenosti s vedením projektů
• znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
• anglický jazyk – pokročilá úroveň
• německý jazyk - výhodou
• technické, analytické myšlení, schopnost řešení problémů

NABÍZÍME:
• pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• příspěvek na stravování
• variabilní bonusový systém
• možnost jazykového a odborného vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém a českém jazyce!
Těším se na Vaši reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 3157733  Dátum zverejnenia: 11.8.2017