Pracovník, pracovnice v sociálních službách

Marianum, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
68, 747 55 Jakartovice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (5321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Marianum, příspěvková organizace, IČ 71197061
Pracoviště:Marianum, příspěvková organizace - Chráněné bydlení, Deštné 68, Jakartovice, 747 55 Litultovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOU/SŠ , vhodné i pro absolventy, vzdělání dle vyhlášky č. 108/2006 Sb.
Nástupní plat 12 000 - 15 000 Kč + příplatky + osobní ohodnocení, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, pracoviště Jakartovice Deštné, nástup ihned, KO: Janýška Antonín Ing., tel.: 553 608 515 nebo 553 621 284, e-mail: antonin.janyska@marianum-opava.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11355140780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2766064  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 - 15000 Kč/měsíc