Dělník zpracování masa a ryb (obsluha strojů a zařízení)

Masokombinát Plzeň s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1094, 1 2 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb (81601)

Pracoviště a kontakty

Firma:Masokombinát Plzeň s.r.o., IČ 00884600
Pracoviště:Podnikatelská 1094/15, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha strojů s ohledem na přiřazené oddělení (balící, narážení, míchárna, udírna
a další)
• Základní nastavení strojů
• Manipulace se zbožím (krájení, balení, expedice výrobků), komunikace s mistrem
• Dodržování hygienických norem a pravidel výroby
POŽADUJEME:
• Vyučení v technickém, potravinářském, zejm. masném oboru výhodou
• Dobrý zdravotní stav
• Platný průkaz pro práci v potravinářství
• Fyzickou zdatnost
• Praxe v potravinářství výhodou
• Manuální zručnost
• Osobnost s iniciativním přístupem, zodpovědnost, pracovitost
NABÍZÍME:
• Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
• Mzda 16. – 23.000Kč (podle náročnosti pozice)
• Dotované stravování za bezkonkurenční cenu přímo v objektu (ve vícesměnném provozu zajištěno celodenní stravování)
• Zajištění pitného režimu zdarma
• Možnost poskytnutí zvýhodněného ubytování
• Práce v chladu a třísměnném provozu
• Bonusová složka mzdy
• Zaškolení
• Možnost bezplatného parkování v blízkosti firmy, zastávka MHD přímo u budovy
• Nástup ihned

Poslední změna:2016-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10552760757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2743178  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 23000 Kč/měsíc